MUKS Piętnastka Bydgoszcz

Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego. Ul Berlinga 13, 85-796 Bydgoszcz, tel. 52 343 66 67. 3 medale w Ostrowcu Świętokrzyskim. Sześcioro pływaków 17 i 18 letnich, trenowanych przez trenera Daniela Grzyba. Wzięło udział w XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 15 17 lipca. Oto ich osiągnięcia w rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami w Polsce. Michał Urbański dwa srebrne medale. 200m st. klas., 400m st. zm. Mateusz Żurawicz brązowy medal. 100m st. mot. Patryk.

OVERVIEW

This web page aqua.liceumxxms.edu.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have researched zero pages inside the website aqua.liceumxxms.edu.pl and found seven websites interfacing with aqua.liceumxxms.edu.pl.

AQUA.LICEUMXXMS.EDU.PL RANKINGS

This web page aqua.liceumxxms.edu.pl has seen alternating quantities of traffic all through the year.
Traffic for aqua.liceumxxms.edu.pl

Traffic ranking (by month) for aqua.liceumxxms.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for aqua.liceumxxms.edu.pl

LINKS TO BUSINESS

XV Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy przy Zespole Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego

Dnia 14 kwietnia w godz. Sukcesy uczniów XX LO MS. Międzygimnazjalny Konkurs Gramatyczno-Leksykalny Języka Angielskiego i Niemieckiego. Konkurs gramatyczno-leksykalny języka angielskiego i niemieckiego.

XX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy

Wpis opublikowany dnia 05-08-2015 o godz. 3 medale w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wpis opublikowany dnia 18-07-2015 o godz.

WHAT DOES AQUA.LICEUMXXMS.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of aqua.liceumxxms.edu.pl Mobile Screenshot of aqua.liceumxxms.edu.pl Tablet Screenshot of aqua.liceumxxms.edu.pl

AQUA.LICEUMXXMS.EDU.PL HOST

Our web crawlers identified that a lone root page on aqua.liceumxxms.edu.pl took six hundred and seventy-two milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
62.129.213.124

I caught that this domain is employing the IdeaWebServer/v0.80 os.

MUKS Piętnastka Bydgoszcz

DESCRIPTION

CONTENT

This web page aqua.liceumxxms.edu.pl has the following in the web site, "Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego." Our analyzers saw that the webpage also stated " Ul Berlinga 13, 85-796 Bydgoszcz, tel." The Website also said " 3 medale w Ostrowcu Świętokrzyskim. Sześcioro pływaków 17 i 18 letnich, trenowanych przez trenera Daniela Grzyba. Wzięło udział w XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 15 17 lipca. Oto ich osiągnięcia w rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami w Polsce. Michał Urbański dwa srebrne medale."

SUBSEQUENT WEB SITES

Blog de baby-loveuz9513 - NΣ ČЯǾiiS PΛŚ ΛÚ ßǾИHΣÚЯ IL ΣXiiŚTΣ QÚΣ DÀИŚ TΣŚ ЯΣVΣŚ .x3 - Skyrock.com

NΣ ČЯǾiiS PΛŚ ΛÚ ßǾИHΣÚЯ IL ΣXiiŚTΣ QÚΣ DÀИŚ TΣŚ ЯΣVΣŚ . 377; Á ii Ń Á . Abonne-toi à mon blog! Zaiinàà .

Сайт шкільного евроклуба - Головна сторінка

Святкуємо та відзначаємо події разом! Про наш євроклуб написано на сайті Міністерства освіти і науки України. Діяльність нашого євроклубу висвітлили на сайті Міністерства освіти і науки. А також на Освітньому порталі Педагогічна преса. 24 травня - Європейський День Парків. Дата святкування була обрана не випадково - саме.

Blog de happY-famillY-09 - Blog de happY-famillY-09 - Skyrock.com

Je suis fainéant mais persuadé de finir.